Piektdienas pēcpusdienā Latvijas lielākajā daļā gaiss sasilis līdz +23..+27 grādiem, un līdzīga temperatūra būs sestdien, lai gan palielināsies mākoņu daudzums, prognozē sinoptiķi. Sestdien gaidāms daļēji mākoņains laiks, mākoņainākās debesis būs dienvidaustrumu novados, saulainākā diena - piekrastē. Dienas otrajā pusē vietām Austrumlatvijā iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss. Nākamās nedēļas sākumā saglabāsies mēreni silts un pārsvarā sauss laiks.

Latvijas un Baltkrievijas kopīgā kandidatūra piektdien ieguva tiesības 2021. gadā rīkot pasaules hokeja čempionātu, uz kura uzņemšanu pretendēja arī Somija, liecina Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) informācija. Balsojums par čempionāta mājvietu notika IIHF kongresā Ķelnē.

“UgunsGrēks” ir ilgākais latviešu seriāls, kas TV ekrānos redzams jau 11 gadus – trīs gadus Latvijas Televīzijā ar nosaukumu “Neprāta cena” un astoņus gadus kanālā TV3. “UgunsGrēka” pēdējo – tūkstoš divsimt septīto sēriju – televīzijas ekrānos varēsim redzēt 19. maijā.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.