Mēneša sākumā – 2. oktobrī, mājīgajā Vecrīgas džeza klubā Pashkevich Jazz Club ar skanīgu koncertu tika atzīmēti albūma izdošanas svētki – tas ir trombonista Laura Amantova kvarteta ieraksts „Šūpuļdziesma trombonam” - viegla un saulaina džeza mūzika, kas patīk visām paaudzēm.

Lauris Amantovs ir talantīgs, perspektīvs un radošs jaunās paaudzes džeza mūziķu pārstāvis, studējis džezu Klaipēdas universitātē (Lietuva), kā arī pie tādām slavenībām kā Peter Herbolzheimer, Jiggs Wigham. Vairāku starptautisku improvizācijas konkursu laureāts. Paralēli studijām visu laiku nodarbojies ar dažādu jaunu muzikālu kolektīvu organizēšanu (West Coast Band”, Riga cool quintet, Mirage jazz orchestra, Mirage octet u.c.)

Lūk, kā Deniss Paškēvičs raksturo sadarbību ar Lauri Amantovu:

Lauris viennozīmīgi ir Latvijas balss profesionālajā džeza skatuvē. Mūziķis ar vārdu, kas ir fiksēts Eiropas džeza mūzikas vēsturē. Baltijas un arī Latvijas džeza balss. Trombonists apveltīts ar īpašu skaņu, pietiekami lirisks un konservatīvs, lai noturētu izsmalcināta džeza klausītāja uzmanību. Pietiekami romantisks, lai ļautu melodijai dzīvot un līdzās pastāvēt šī laikmeta nesavaldīgajam ritmam. Apveltīts ar samtainu un nedaudz melanholisku skaņu, šis lieliskais mūziķis ir izteikts līderis un sava redzējuma paudējs mūzikas kultūrā. Piedalīties šī projekta tapšanā ir bijis gods un gandarījums.

      Būtu netaisnīgi nepieminēt visus mūziķus, kuri piedalījušies albūma „Šūpuļdziesma trombonam” tapšanā. Tie, nenoliedzami, ir tikpat pazīstami augstas klases profesionāļi, kā pats Lauris Amantovs. Viktors Ritovs – taustiņinstrumenti, Andris Grunte – bass un Artis Orubs pie sitamajiem instrumentiem.