Ne daudziem māksliniekiem izdevies vienlaicīgi plūkt laurus dažādos mūzikas stilos. Bet tieši to ir paveicis amerikāņu dziedātājs Bī Džei Tomass. Par savējo viņu sauca gan populārās, gan kantri gan kristīgās mūzikas cienītāji.

Billijs Džo Tomass nāca pasaulē vecmāmiņas mājā Oklahomā 1942. gada 7. augustā. Pavisam ģimenē viņi bija trīs bērni – Džerijs, Billijs Džo un māsa Džūdija.

Vecākiem gan nācās darba lietās daudz ceļot, bet viņi nezaudēja saikni ar bērniem un vienmēr atgriezās mājās, tagad jau ne Oklahomā, bet tur, kur atvases gāja skolā – Hjūstonas pilsētā Tenesī štatā.

1969. gadā  Bī Džei Tomasam bija lemts ierakstīt savu populārāko dziesmu – tā ir Barta Bakaraka un Hela Deivida „Raindrops Keep Falling On My Head”. Dziesma tika speciāli ieskaņota filmai „Butch Cassidy And The Sundance King”, kas vēl šodien skaitās Holivudas vesterns ar vislielākajiem kases panākumiem.

Vispirms dziesma tika piedāvāta Rejam Stīvensam, viņš atteicās. Klīst leģendas, ka arī Bobs Dilans esot teicis „nē”.

Tad nu piedāvājumu ieskaņot dziesmu saņēma Bī Džei Tomass – viņu rekomendēja Daiena Vorvika, kas toreiz rakstījās tajā pašā studijā. Bija nepieciešami septiņi mēģinājumi, līdz Bakaraks jutās apmierināts.

Singls iznāca oktobrī, filmas pirmizrāde bija paredzēta tikai decembrī. Sākumā radiostacijas atskaņoja šo ierakstu diezgan negribīgi –Bārtam Bakarakam piemīt īpatnējs komponēšanas stils, kas toreiz daudziem likās nesaprotams.

Viss nostājās savās vietās, kad  filma iznāca uz ekrāniem un Amerikas kinoakadēmija tai atvēlēja četrus „Oskarus”, to skaitā arī par labāko oriģināldziesmu.