Lai nu oficiāli skaitās, ka disko stils radies Amerikas Savienotajās valstīs, mūsu platuma grādos šī mūzika vairāk asociējas ar tādu grupu nosaukumiem, kā zviedru ABBA un protams - vācu Boney M.

      Boney M aizsākumi meklējami otrā pasaules kara laikā, kad 1941. gada vasarā, nelielā vācu pilsētiņā Kirna, ādu fabrikas strādnieka un baznīcas kora solistes ģimenē piedzima zēns vārdā Francis – Francis Roiters.

Zārbrikenē, kā daudzviet pēckara Vācijā, bija izvietotas neskaitāmas Amerikāņu kara bāzes. To iemītnieki Franci pievilka kā magnēts. Te valdīja pavisam cita gaisotne, kā pie pedantiskajiem, kārtību mīlošajiem vāciešiem. Un protams  - mūzika. Franci saistīja viss, kas saucās „melnā mūzika” – Sems Kuks, Litl Ričards un Otiss Redings. Vietējos krodziņos, kur pārsvarā pulcējās pēc mājām noilgojušies amerikāņu karavīri, Francis un viņa repertuārs bija lielā cieņā. Un aiz cieņas pret amerikāņu kultūru viņš arī sevi uz skatuves sāka pieteikt nevis kā Franci, bet Frenkiju – Frenkiju Farianu.

Īstie notikumi sākās 1974. gada decembrī, kad Frenks Farians ierakstīja dziesmu, kas nelīdzinājās nekam, kas bija darīts iepriekš. Ar pseidonīmu Zambie viņš pārveidoja 60. gados populāro jamaikiešu mākslinieka Prinsa Bastera dziesmu „Al Capone”.

      Tagad tā tika nosaukta Baby Do You Wanna Bump. Vokālās partijas viņš iedziedāja pats – gan izteikti zemo vīrieša balsi, kas tika pārveidota studijā, gan visas piebalsis falsetā.

      1975. gada februārī šo singlu izlaida Hansa Records kompānija un ailē „izpildītājs” bija norādīts nosaukums Boney M.