29. augustā Dzintaru koncertzālē pasaules tūres „Black Cat” ietvaros ar unikālu šovu uzstāsies viens no visslavenākiem itāļu dziedātājiem Zucchero. Latvijā Zucchero ar komandu ieradīsies ar savu privāto lidmašīnu! Tik augsta līmeņa pasaules zvaigzne Dzintaru koncertzālē ar savu solo koncertu un grandiozu šovu uzstāsies pirmo reizi.

Zucchero (īstais vārds - Adelmo Fornaciari)  ir vairāk nekā 60 miļjoni pārdoto albumu. Zucchero ir atzīts par  visu laiku visspārdotāko itāļu dziedātāju. Viņa iepriekšējais albums „Oro, Incenso e Birra” vairākus gadus tika atzīts par „pasaulē visspārdotāko albumu Itāļu pop mūzikas vēsturē”.

Zucchero ir uzstājies ar daudziem pasaulē slaveniem māksliniekiem - ar Andrea Bočelli, Ēriku Kleptonu, Eltonu Džonu, Stingu, grupām  "The Rolling Stones", "U2" un daudziem daudziem citiem.

Zucchero tika nominēts „Grammy” balvai un divas reizes ieguva balvas „World Music Awards” ietvaros, kā arī četras balvas “Festivalbar awards” un sešas balvas „Wind Music Awards” savā dzimtajā zemē Itālijā.