Trīs lietas – labas lietas. Ar koncertu arēnā „Rīga” 7. novembra vakarā Latvijā atgriežas pasaulslavenais itāļu tenors Andrea Bočelli. Līdz šim viņš pie mums viesojies divas reizes.

Pagaidām nav īsti zināms, tieši ar kādu programmu uzstāsies Andrea Bočelli. Noteikti tajā tiks iekļautas pazīstamākās operas ārijas. Visticamāk, programma būs saistīta arī ar dziedātāja izcili veiksmīgā albuma „Romanza” jubileju. 2017.gadā aprit 20 gadi kopš šī albuma izdošanas, un tuvākajā laikā iznāks tā jubilejas versija.

Līdz šodienai Andrea Bočelli uzstājies trim ASV prezidentiem, trim Romas pāvestiem un karaliskajām ģimenēm visā pasaulē. Viņš sniedz koncertus uz prestižākajām pasaules operas skatuvēm, milzu arēnās un tādos grandioza mēroga pasākumos kā Turīnas Olimpisko spēļu noslēguma ceremonija, NBA All-Star weekend, UEFA Čempionu līgas fināls. Viņa vārds ir iemūžināts Holivudas Slavas alejā, bet Itālijā par godu Andrea Bočelli ir nosaukta pludmale.
      Nekas nav spējis apturēt Andrea Bočelli viņa ceļā uz slavas virsotnēm. Tagad viņa balsi mēdz dēvēt par dievišķu.

Ja Dievs dziedātu, viņa balss skanētu kā Andrea Bočelli!

- šādus vārdus par viņu sacījusi Selīna Diona, ar kuru kopā viņš izpildījis nemirstīgo dziesmu „The Prayer”, kas savulaik tika nominēta arī „Grammy” balvai.