Pēc Ērika Hānberga  darbiem  iestudējumu Dailes teātrī veidojis režisors Kārlis Auškāps. Izrādē piedalās: 

Dzidra – Venta Vecumniece

Reinis – Gunārs Placēns

Trīne - Lidija Pupure

Žanis - Leons Krivāns

Šarlote ­–Ilze Vazdika

Ervīns – Juris Strenga

Spulga - Olga Dreģe

Andrejs – Aivars Siliņš

2012. gada ieraksts 2 daļās. Ieraksta skaņu inženieris Andris Burmistris. Ierakstu raidīšanai sakārtojušas Nora Micpapa un Alda Briede

Ērika Hānberga "Pirmā grēka līcis" ar sulīgo valodu, vitālo dzīves tvērumu un dažbrīd pat optimismu caur asarām ir proza, kas rosinājusi atsevišķus stāstus savīt vienā izrādes audumā, un režisors tā arī darījis, visai nosacīti iezīmējot darbības apstākļus, tajos ļaujot izvērsties raksturu atklāsmēm. Astoņi vidējās, vecākās un visvecākās paaudzes aktieri, apspēlējot iemeslu sapulcēties vienkop – divu cienījama vecuma kaimiņu saprecēšanos, - līksmi svin dzīvi. Gan ēdot, dzerot un uzdziedot, gan nododoties publiskai vientulībai, kad vienatnē tiek izpausti daždažādi monologi – no ļoti smieklīgiem līdz patiesi dramatiskiem un traģiskiem. Un tomēr tie ir dzīves svētki, kuros, par spīti visādiem traucējumiem valda gaiša sadzīvošanas māka, prasme priecāties par dienišķo "iztikas minimumu" vai spēja pasmieties par kārtējo novēroto muļķību vai nelaimi.

Visiem izrādes varoņiem ir kopīga atmiņu nasta, tāpat kā šo lomu atveidotājiem. Tik daudz kas kopīgs ir bijis, arī kolektīvo saimniecību laiks ar visām nejēdzībām un jaukumiem. Tieši šī tēma ir būtiska Hānberga stāstos un izrādes laiktelpas apjēgā.