"Naudas piesaiste šobrīd ir daudz vienkāršāka un pieejamāka, nekā pirms dažiem gadiem. Varianti un versijas ir daudz,” raidījumā Kā labāk dzīvot atzīst Reinis Jansons. "Katras biznesa idejas attīstībai ir sava veida finansējums jāpiesaista, katram darbības veidam finansējuma veida piesaiste var būt citāda.”

Turpinās projekts „Meistars 21.gadsimtā”. Šoreiz raidījumā par to, kur meklēt finanšu avotus savai biznesa idejai. Ja cilvēkam ir lieliska biznesa ideja un nepārprotama vēlme darboties, bet trūkst naudas, kur meklēt finanšu avotus. Iespēju ir daudz – ņemt kredītu, piesaistīt privāto investoru vai pūļa finansējumu, meklēt atbalstu valsts un Eiropas Savienības nodrošinātās programmas. Kā zināt, kura ir pareizā izvēle, skaidrojam raidījumā Kā labāk dzīvot. Disktutē Projektu bankas idejas autors un vadītājs Māris Cīrulis, "Swedbank" Finanšu institūta vadītājs Reinis Jansons un "Madara Cosmetics” līdzīpašnieks un valdes loceklis Uldis Iltners.

"Kolektīvā finansēšana neprasa sarežģītu biznesa plānu gatavošanu un finanšu aprēķinus, drīzāk tā ir laba ideja, kuru projekta autoram jācenšas pārdot, labi prezentēt. Jābūt skaidrai projekta idejai un jāprot interesanti un saistoši pasniegt interneta vidē, jācer, ka cilvēkiem tā būs saistoša, lai ieguldītu savu naudu,” skaidro Māris Cīrulis.

Pieredzē par finansējuma piesaisti uzņēmuma izveidei, savas idejas īstenošanai un attīstīšanai dalās Uldis Iltners.