Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Katram no mums ir kādi nepiepildīti sapņi, daļa no tiem viegli realizējami, atliek tikai nedaudz sevi piespiest mainīt dzīvi un, re, viss notiek. Ir bijuši vairāki raidījumi par to, ka iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu var jebkurā vecumā, bet vēl jau ir daudzas citas jomas, ko varam iepazīst un apgūt, un tas var noderēt tālāk gan privātajā, gan darba dzīvē. Mācīties nekad nav par vēlu, pat, ja tas ir mūzikas instruments, ko vēlaties apgūt spēlēt. To var darīt mūzikas skolā, ņemt privātskolotāju vai mācīties akadēmijā. Nē, nē – uz augstskolu jūs nesūtām, bet par iespēju pilnveidoties, stāsts raidījumā Kā labāk dzīvot. Par mācīšanos visa mūža garumā stāsta "Pūces akadēmijas" pasniedzēja Dace Pūce, arhitekte, kas apguvusi "kino gudrības" Vēsma Lukstiņa un čellists un arī pasniedzējs "Pūces akadēmijā" Valters Pūce.

"Mācīties var ne tikai tāpēc, lai apgūtu kaut ko jaunu, bet, lai cīnītos arī ar savu augstprātību. Kad kaut ko mācies, tu kaut ko nezini, kļūsti pazemīgs. Tā ir laba skola un cīņā ar sevi," par mācīšanos atzīst Dace Pūce.

Viņas teiktajam pievienojas arī Vēsma Lukstiņa atzīstot, ka mācoties kaut ko jaunu nākas atvadīties no savas profesionālās augstprātības. “Tas ir izaicinājums, ka esi nekas jaunajā nozarē,” tā Vēsma Lukstiņa, kura šobrīd studē sociālantropoloģiju, Savukārt Dace Pūce turpina izglītoties kino un aktiermeistarības jomā.