Šogad informācijas un komunikācijas tehnoloģiju gada balvu ”Platīna pele” pasniegs arī kategorijā "Labākā kiberdrošības iniciatīva". Tā izveidota sadarbībā ar CERT.lv un Aizsardzības ministriju. Tāpat tiks pasniegta speciālbalva par e-paraksta integrācijas risinājumu, lai beidzot varam palaist elektronisko dokumentu apriti.

Jau vienpadsmito gadu Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) pasniegs informācijas un komunikācijas tehnoloģiju gada balvu ”Platīna pele”. Tās mērķis – apbalvot labākos nozares projektus un risinājumus valsts un pašvaldību pārvaldē, izglītībā, biznesā un sabiedriskajā sektorā.  Iepriekš balvas saņēmuši gan interneta veikali, gan bankas, kā arī Uzņēmumu reģistrs. Šogad balvas kategoriju klāsts kļuvis plašāks, to pasniegs arī par balvu ”Platīna pele” interesējamies raidījumā Kā labāk dzīvot. Stāsta LIKTA ģenerāldirektors Andris Melnūdris,  LMT Korporatīvo klientu dienesta direktors Edgars Grandāns, personālvadības programmas "CakeHR" līdzdibinātājs, "Platīna pele" laureāts Norberts Erts un CERT.lv vadītāja Baiba Kaškina

Balvas pasniegs arī kategorijās “E-pārvaldes risinājumi”, “E-pakalpojumi sabiedrībai” un “Risinājumi biznesam”, kā arī kategorijā “Labākais E-skolotājs”. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks LIKTA gadskārtēja konferencē 7. decembrī.