Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


"Cilvēkiem ir grūti atzīt savu neveiksmi, zināmā mērā uzņemties atbildību par to, jo vēsturiski atbildības uzņemšanās saistās ar vainīgā meklēšanu, lai arī tas nav viens un tas pats," norāda Gitāna Dāvidsone.

"Kopumā dzīvojam supervaroņu laikā, kad cilvēkiem gribas būt veiksmīgiem, veiksmes likumi visur redzami. Kurš grib teikt, ka viņš ir neveiksmīgs. Trešais saistīts ar cilvēku spēju analizēt savu rīcību un kļūdas. Nevis, jā, es esmu vainīgs, bet tieši kas radīja problēmas vai neveiksmi un ko es darīšu citādi, turpina Gitāna Dāvidsone.

“Neveiksmi nevajag pārdozēt, tāpat kā veiksmi,” uzskata Jānis Palkavnieks, jo izlikšanās par mūžīgiem veiksminiekiem var izkropļot priekšstatu par realitāti. “Ceļš uz panākumiem ir baltie un melnie taustiņi.”

“No neveiksmēm nevajag baidīties, bieži tās savā galvā uzburam lielākas, nekā tās ir patiesībā,” atzīst Luīze Jansone. Nevajag arī sev melot par neveiksmes apmēru, varbūt tas ir solis tuvāk veiksmei.

Vislabāk ir tad, ja varam mācīties no citu kļūdām, nepieļaujot savējās. Kā mācīties no citu neveiksmēm un kā runāt par savējām, palīdzot izvairīties no kļūdām nākotnē pašam un citiem, kā nezaudēt drosmi pēc izgāšanās un turpināt virzīties uz mērķi – jautājam raidījumā Kā labāk dzīvot. Par veiksmēm un neveiksmē un spēju tās atzīt un atkal darīt stāsta "Draugiem Group" runasvīrs Jānis Palkavnieks, neveiksmju nakts pasākumu Rīgā organizatore Luīze Jansone, organizāciju psiholoģe un konsultante Gitāna Dāvidsone.