„Meistars 21. gadsimtā” uzņem apgriezienus! Astoņi projekta dalībnieki – sešas dāmas un divi kungi – ir gatavi apgūt jaunas zināšanas, bet raidījumā Kā labāk dzīvot laiks ar viņiem iepazīties. 

Projektā piedalās Solvita Zarupska no Ventspils. Viņa nodarbojas ar adīšanu, apģērbos izmantojot latviskos rakstus. Otrs – mauču adīšana.

Margarita Muntaga no Ķekava ir ģeodēziste, kas ar rokdarbiem sākusi nodarboties atpūtai un relaksācijai. Kad viņas darbus sākuši pirkt, nolēmusi vairāk pievērsties rokdarbiem. Zīļu josta, kas tapusi trīs gadu garumā ir viņas meistarstiķis. ikdienā darina rotas, arī vainagus.

Reinis Lācis no Pārgaujas novada ikdienā strādā ar koku un gatavo paplātes ēdiena pasniegšanai un koka traukus. Pēdējā laikā sāk jau saņemt specifiskus pasūtinājumus no restorānu profesionāļiem.

Dace Zaharova no Cēsīm strādā tekstildarbus un izšuj. Viņa gatavo smalkas izšūtas rotas lietas, greznas somiņas, visu, kas piestāv sievišķībai. Jaunākā aizraušanās – baltu galdautu darināšana.

Igauniete Margita Dravniece ir Rīgas un strādā ar tekstilu – šuj apģērbus, izmantojot etnogrāfiskos, ka arī dabas elementus.

Reinis Rudzītis no Rīgas izgatavo zirglietas un citus ādas izstrādājumus, kas būtu noderīgi tiem, kas nodarbojas jāšanas sportu vai aizraujas ar zirgkopību.

Aivita Heniņa no Lielvārdes pārstāv zīmolu „Latvietes pūrs” un izgatavo tautas tērpus, praktiski visu, atskaitot kurpes un pastalas, un metāla daļas.

Ilze Vainovska no Liepājas strādā ar Liepājā "ķertu" dzintaru. Ir jābūt gana veiklam un zinošam, lai tiktu pie dzintara.