No 16. septembra visā Eiropā noritēs „Mobilitātes nedēļa”. Kampaņas sauklis:„Pārvietojies gudrāk, dzīvo labāk!” Kas tad būtu jāmaina mūsu paradumos, lai saukļa ideju realizētu dzīvē, noskaidrojam raidījumā Kā labāk dzīvot. Kā gudrāk un videi draudzīgāk pārvietoties pa pilsētu, diskutē Ruta Millere-Celmiņa, gudrais pilsētnieks Uģis Joksts, Pieci.lv raidījuma „Uz riteņiem” vadītājs Dainis Kreilis un arhitekts Otto Ozols, kurš ikdienā brauc ar kravas velosipēdu un pārvadā arī bērnu.

Ruta Millere-Celmiņa iepazīstina arī ar akciju "Ar velo uz darbu", kas 19.septembrī norisināsies Rīgā pir Brīvības pieminekļa.

Eiropas mobilitātes nedēļa norisināsies no 16. līdz 22. septembrim. Tās mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot eiropiešu dzīves un apkārtējās vides kvalitāti. 2017.gadā Eiropas mobilitātes nedēļas kampaņa ir vērsta uz gudrāku, videi draudzīgāku un vēl pārdomātāku pārvietošanos pilsētā.