Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Pašvērtējumam jābūt piemērotam situācijai un adekvātam. Ja pašvērtējums ir par augstu – cilvēks pārvērtē sevi, par zemu – nenovērtē sasniegto. Par sevi slikti justies var abos gadījumos. Tie, kuri ir līdzsvarā ar sevi, vērtē, cik daudz spēka pielietojis tam, ko vēlos sasniegt, cik tas bija grūti.

Pašvērtējums nosaka to, vai tieksimies pēc panākumiem sevis vai citu dēļ, kā reaģēsim uz kritiku un kā izvirzīsim mērķus. Pašvērtējums ietekmē visas cilvēka dzīves jomas un var dzīves laikā mainīties. Kā tas notiek un kā pašvērtējums saistīts ar pašpietiekamību, raidījumā Kā labāk dzīvot analizē žurnāliste Inga Gorbunova un psiholoģe, psihoterapeite, Bērnu klīniskās slimnīcas "Vecāku mājas" vadītāja Ilze Jozēna.

Pārspīlēta pašvērtējuma gadījumā bieži pamatā ir nenovērtēšana bērnībā. Pieaugušais pārcenšas pierādot, ka nav tik nenovērtēts. Tas arī ietver zīmolu izrādīšanu apģērbā, pārāk daudzo selfiju publicēšanu.