Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Cilvēkam pašam jāpieņem lēmumu – palikt un nemainīt darba vietu, izmantot iespēju strādāt ar lielisko komandu, ko esam izveidojuši, vai tomēr lekt aukstā ūdenī un pilnīgi mainīt jomu. Labākā sajūta, ja tas ir bijis paša lēmums, nevis citu pieņemts, raidījumā Kā labāk dzīvot atzīst Gunita Smirnova.

Mārtiņš Vecvanags piebilst, ka, izvēloties krasas pārmaiņas, ir arī svarīgi, lai cilvēkiem būtu kādi uzkrājumi, kas "Ļaus izpeldēt".

4 – 7 gadi ir vidēji tas laiks, ko cilvēki pavada vienā darba vietā. Savukārt “milenium” paaudze darbu maina apmēram reizi trijos gados. Tas ir atkarīgs arī no nozares, ir industrijas, kas saka, ka pēc pāris gadiem ir jāskatās, kas notiek apkārt un jāiet tālāk, atklāj viesi.

Runā, ka darba vietu laiku pa laikam vajadzētu mainīt. Vai tas ir izaicinājums vai nepieciešamība? Vai ir labi pavadīt, kādā darba vietā pusi mūža un ilgāk, kāpēc tomēr laiku pa laikam ir vērts ļauties pārmaiņām profesionālajā jomā, ko tās dod un kā šīs pārmaiņas izmantot, raidījumā Kā labāk dzīvot diskutē starptautiskā personāla atlases uzņēmuma “Talentor” partnere un vecākā konsultante Gunita Smirnova un biznesa konsultāciju un mācības aģentūras “Best Training Agency” vadītājs Mārtiņš Vecvanags.

Dati par to, cik bieži cilvēki mūsdienās mēdz mainīt darba vietu, nenozīmē, ja nemaināt reizi trijos gados darba vietu, ka tas ir slikti. Viss atkarīgs no mērķiem, iespējām un situācijas. Katram jāpieņem savi lēmumi.

Cilvēki biežāk mainās un mācas jaunas prasmes un kompetences jaunā darba vietā, vecajā īpaši nemainās.

Pieņemot lēmumu mainīt darbu, sarunai ar nākamo darba devēju ir jāsagatavojas, izvērtējot, ko cilvēks guvis iepriekšējā darba pieredzē.

Nepārtraukti ir jāmācās ikvienam, noteikti ir arī jādomā, kā sevi attīstīt, ja strādā vienā darbavietā.