No 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalas izstāžu kompleksā notiek izstāde "Dizaina sala 2017". Izstādē var redzēt labāko profesionālā, skolu un augstskolu dizaina konkursu darbu ekspozīcijas un apmeklēt seminārus un diskusijas par aktualitātēm Latvijas dizainā.

"Dizaina sala" ir jau desmito gadu ikgadējs pasākums ar mērķi uzturēt procesu, uzturēt komunikāciju starp tiem, kas piedalās Latvijas dizaina pasaulē, veicināt dizaineru pieredzi, konkurētspēju. Šī pasākuma ietvaros Latvijas Dizaina savienība arī pasniedz balvu. Šis gads ir ar vairākām pozitīvām pārmainām. Līdz šim balva bija kā visaptveroša dizaina nozaru atspoguļojums. Šogad koncentrējušies uz divām - profesionālajā balvā interjera un mēbeļu dizainā," Kultūras Rondo atklāj Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētāja vietnieks dizainers Mikus Pētersons.

Rīgas dizaina un mākslas vidusskolas direktora vietnieks radošajā darbā Jānis Brants atklāj, ka septembrī skola ar savu kolekciju piedalījusies Londonas dizaina nedēļā. Līdzdalība šādos starptautiskos pasākumos ir vērtīga jaunu kontaktu iegūšanai, kas ir ļoti būtiski, lai audzēkņi varētu doties praksē uz nopietniem starptautiskiem uzņēmumiem, ne tikai apmaiņas braucienos uz kādām skolām. Nākamajā gadā Rīgas dizaina un mākslas vidusskola plāno startēt Milānas dizaina izstādē ar ekspozīciju, taču skolas visai bieži neaicina uz šādiem starptautiskiem pasākumiem.