Šajā nedēļas nogalē ikviens ir aicināts uz izstādi un koncertiem „Visas taisnības”. Plašāk par to saruna ar fonda „Viegli” pārstāvi Raimondu Gusarevu, dīdžeju Monstu un Velgu Vītolu no Ziedoņa muzeja.

Projekts “Visas taisnības” ir muzikālās jaunrades projekts - koncerts un izstāde, kas atainos Raimonda Paula un Imanta Ziedoņa satikšanos septiņdesmito gadu nogalē no jauna skatu punkta.

Imanta Ziedoņa muzeja organizētajā izstādē atspoguļosies multimediāls skatījums uz kultūru 20. gadsimta septiņdesmito gadu otrajā pusē,  kad tapis Raimonda Paula dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Izstādes saturu veido Imanta Ziedoņa muzeja un pieaicināto pētnieku komandas atklājumi par Imanta Ziedoņa un Raimonda Paula daiļradi un būtiskākajiem laikmeta kontekstiem literatūrā, mūzikā, kino un kultūrā kopumā.

Koncertā uzstāsies I.Ziedoņa fonda “Viegli” mūziķi un draugi: Goran Gora, Jānis Strapcāns, Renārs Kaupers, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, Edavārdi, Elizabete Vētra, u.c. Projekta mūzikālā apvienība — mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta piešķīruši pavisam jaunu skanējumu Raimonda Paula dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Koncerti norisināsies 2., 3. un 4. martā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6,