Noslēdzoties aktīvajai tūrisma sezonai, šodien Rēzeknes novada Lūznavas muižā aizrit ikgadējā Latgales tūrisma konference, ko organizē Latgales reģiona tūrisma asociācija. Konferences veltīta iepriekšējās sezonas atskatam un jaunās sezonas plāniem, tāpat pieredzes stāstiem par mūsdienu iespējām nopelnīt lauku tūrismā.

“Latgolys stuņdes” vadītājs un žurnālists Juris Saukāns šodien Rēzeknes novada Lūznavā tiekas ar konferences dalībniecēm - Ludzas novada Tūrisma informācijas centra un Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” vadītāju Līgu Kondrāti, Kārsavas novada Malnavas “Dzīļu” maiznīcas saimnieci Ainu Barsukovu un biedrības “Lauku ceļotājs” prezidenti Asnāti Ziemeli, lai noskaidrotu kāda ir bijusi aizvadītā tūrisma sezona Latgalē un kas nepieciešams šīs jomas attīstībai nākotnē.

Tāpat raidījumā pievēršamies Latvijas Radio žurnālistes Justīnes Savickas #TētaProjekts dokumentālajam raidījumu ciklam par reemigrāciju un reālu pieredzes stāstu, par to, ko tēva aizbraukšana uz Īriju nozīmē vienai ģimenei Latgalē. Stāstu sērija no 13.novembra būs klausāma Latvijas Radio.