“Pirmo reizi Alekseju redzēju pirms apmēram trim gadiem “zilajos ekrānos”, kad viņa izveidotais E-klases paplašinājums “Skaista klase” piesaistīja sabiedrības un televīzijas kameru uzmanību.

Šobrīd mūs ar Alekseju šķir Atlantijas okeāns un septiņas laika joslas, tāpēc sarunas norit ar Skype un e-pasta palīdzību. Arī tagad viņu redzu vien krietni mazākā ekrānā. Man logs uz viņa dzīvi ir 15.6 collas pa diagonāli plašs un rāda viņa kopmītņu istabu. Uz tās sienām mīt dučiem dažādu krāsainu jūras iemītnieku. Tos Aleksejs mantojis no kāda iepriekšējā istabas saimnieka. Plašāku ieskatu viņa dzīvē var gūt no Alekseja pierakstītajām dienasgrāmatām,” iepazīstina raidījuma autore Ieva Valeine.

Šoreiz raidījuma Latvijas dienasgrāmata varonis ir Aleksejs Popovs. Viņš ir jauns vīrietis, nule absolvējis Rīgas Valsts 1. ģimnāziju un kā daudzsološs students uzsācis studijas vienā no pasaulē visaugstāk vērtētajam augstskolām - Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (Massachusetts Institute of Technology/ MIT).

Aleksejs dienasgrāmatas pierakstīja no 27. februāra līdz 5. martam un savus ierakstus komentē raidījumā Latvijas dienasgrāmata.