Viņu var saukt par provokatoru un kairinātāju, kam nepastāv noteiktas un galējas robežas. Taču ikdienā viņa izpausmes un rīcība nebūtu dēvējama par stihisku, bet gan plānotu, kas satur arī vēstījumu.

Pēdējo reizi puisis pamanīts jūlijā notikušajā protesta akcijā pie ministru kabineta pret bēgļu uzņemšanu. Protestētāju pūlī izraisījis klātesošo neapmierinātību, jo smīkņājis par bēgļu noliedzējiem. Vēl agrāk līdzīga situācija bijusi kādā studentu piketā par izglītības izmaksām, kur atkal nav piekritis protestētāju viedoklim. Un vēl krietni agrāk, būdams Latvijas Universitātes filozofijas students, norādījis uz iespējamu plaģiātismu Vēstures un filozofijas fakultātes mācībspēka darbā, kritizējis studiju kvalitāti un apšaubījis finansējuma izlietojumu Filozofijas un socioloģijas institūta pētījumiem. Viņš raisīja diskusijas par profesora Riharda Kūļa darbu, ka pasniedzējs, iespējams, pieļāvis plaģiātu. Problēma nonāca pat līdz tiesvedībai, kas noslēdzās ar izlīgumu starp universitāti un profesoru.

Raidījumā Melnbaltais foto stāsts par provokatoru un kairinātāju Armandu Leimani. Protesta akcija pret bēgļiem, kā arī citi sabiedriskie notikumi likuši Armandam secināt, ka nepieciešama organizācija viedokļu paušanai.