Latvijas Darba devēju konfederācija jau tradicionāli gada nogalēs nosauc gada Latvijas labākos, veiksmīgākos un sociāli atbildīgākos uzņēmumus. Gada tautsaimnieka balvu Valsts prezidents Raimonds Vējonis šogad pasniedza ilggadējam SIA Latvijas Mobilais Telefons valdes priekšsēdētājam Jurim Bindem, kurš ieguva arī speciālbalvu – ilgtspējīgākais darba devējs. Savukārt Latgalē labākā darba devēja titulu jau otro reizi ieguva Līvānu uzņēmums SIA "Light Guide Optics International", kurš nodarbojas ar optisko šķiedru ražošanu un dod darbu pāri par 100 strādājošajiem.

Labāko darba devēju nominēšanas mērķis tieši reģionos ir izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu un valsts izaugsmē. Tas ir būtiski, ka biznesa vide ārpus Rīgas pastāv un attīstītās, runājot par labākā darba devēja titula ieguvējiem Latgalē saka Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Menģelsone.

Tas nav mērķtiecīgs darbs gūt atzinību un saņemt titulus, jau otro reizi saņemot Latgalē labākā darba devēja nomināciju, pieticīgi saka Līvānu optikas šķiedru ražošanas uzņēmuma "Light Guide Optics International" vadītājs Daumants Pfafrods. Šis uzņēmums Līvānos jau ir ar desmit gadu pieredzi, ar modernām tehnoloģijām, kas priekš mazpilsētas daudzos raisa neizpratni, kas uzņēmuma veiksmes pamatā.

Liene Šaitere ir viena no šī uzņēmuma darbiniecēm, kas te strādā ilgstoši, pieredzējusi uzņēmuma izaugsmi un redz tālāko perspektīvu izaugsmei.

Optiskās šķiedras ir inovatīvs produkts. Ideja, ko īsteno šī biznesa iesācēji Līvānos tikai norāda uz to, ka vietai, kur notiek šis process nav nozīmes, to uzsver arī Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Menģelsone. 

Jo vairāk ir izcilu un atbildīgu uzņēmēju, kas ar saviem veiksmes stāstiem iedvesmo citus uzņēmējus sekot viņu piemēram, jo straujāka izaugsme un augstāks labklājības līmenis būs mūsu valstī, šogad suminot labākos darba devējus akcentē Latvijas Darba devēju konfederācija.