Raidījumā Piespēle stāsts par to, kā slaveni ziemas sporta veidu pārstāvji trenējas vasarā jeb „taisīsim ragavas” kopā ar Oskaru Melbārdi, Baibu Bendiku, Induli Bikši un Kristeru Aparjodu. izrādās pavasarī un vasarā šie sportisti daļiņu sirds atdod velosportam.

Savukārt Latvijas šaha līdere Ilze Bērziņa izsaka savu viedokli par sporta veida popularitāti un kādēļ mūsu valstī ar šahu nodarbojas amatieru līmenī. Rīgā turpinās 18. Eiropas čempionātu klasiskajā šahā sievietēm , kurā startē spēcīgākais dalībnieču sastāvs pēdējos 20 gados. Turnīrs ar 75 tūkstošu eiro balvu fondu turpināsies līdz 22. aprīlim 11 spēļu kārtās ar vienīgo brīvdienu 18. aprīlī. Latviju pārstāv 15 šahistes un saruna ar lielmeisteri Ilzi Bērziņu raidījumā Piespēle.

Nacionālās basketbola sezonas regulāro čempionātu vērtējam kopā ar šī sporta veida ekspertiem.

 

Ziemas sporta veidu pārstāvji uz velosipēda

Šosezon SEB kalnu divriteņu maratona seriālā sacentīsies vairāki zināmi Latvijas sportisti, tostarp arī olimpiskais vicečempions bobsleja pilots Oskars Melbārdis, pasaules čempions junioriem kamaniņu sportā Kristers Aparjods , labākā biatloniste Baiba Bendika un Indulis Bīkše, kam pirmajam no latviešiem šosezon izdevās startēt prestižajās slēpošanas sacensībās tōur de ski.

16. maratona sezona sāksies 30.aprīlī, ar tradicionālo posmu no Cēsīm līdz Valmierai, bet kopumā notiks astoņi posmi, turklāt pirmo reizi sacensības gaidāmas arī Madonā.

Seriāla dalībniekiem atkarībā no sava vecuma un sportiskā sagatavotības būs iespēja startēt kādā no četrām distancēm. Svinīgajā sezonas atklāšanas pasākumā, kad personīgie dalībnieku numuri tika pasniegti slavenībām, sacensību rīkotājs Igo Japiņš uzsvēra, ka MTB maratons iekarojis popularitāti un iedvesmo arī citus sacensību organizatorus.