Viņš ir filoloģijas maģistrs, Andreja Upīša muzeja speciālists un hiphopa mākslinieks ar skatuves vārdu Skutelis. Cilvēks ar lielām darba spējām un ciešu pārliecību par lietām, ko dara. „Talantu galerijā” iepazīsim Artura
Skuteļa
dzīvi mūzikā, muzejā un literatūrā.

Pēc kopīgā darba ar grupu „Tvērumi” un albuma "Audums" ierakstīšanas Arturs Skutelis atklājis:

Man šķiet, ka ieraksta laikā mēs daudz uzzinājām par sevi un mūsu dzīvi. Skaidrāks kļuva, piemēram, skatījums uz mūziku un mākslu, uz to, kāpēc mēs kaut ko radām, kādēļ šīs dziesmas ir vajadzīgas u. tml. Bija arī ļoti… nu, stulbi tā teikt – “jautri”, bet, tik tiešām, mēs guvām daudz prieka no saspēles un ieraksta procesa. Svarīgi, ka mums bija un joprojām ir tā laime nebūt atkarīgiem no patērētāja – mūs uz priekšu nedzina ne termiņi, ne tieksme apliecināties, ne mērķis dabūt lielo piķi. Mūsdienās būt brīvam ir privilēģija. Varējām koncentrēties uz to, kas ir būtisks, – uz mūziku.

Tas man sagādā baudu. Un man ir, ko pavēstīt. Ja tev ir vēstījums, ja esi kaut ko sapratis savu pārdzīvojumu un pārdomu rezultātā, tad ar to vajag padalīties. Es uzskatu, ka tas ir mākslinieka pienākums. Bet neuzbāžos. Man mūzika, pirmkārt, ir veids, kā es saprotu savu dzīvi, jo visas tēmas un visi motīvi, kurus es iepinu skaņdarbos, ir svarīgi un interesanti man pašam.

Arī šajā raidījumā skan ieraksti no albuma "Audims", bet Māra Rozenberga atklāj, kā savulaik iepazinusies ar Arturu Skuteli:

Mana iepazīšanās ar Arturu Skuteli sākas pavisam no otra gala, nekā varētu domāt. Latvijas hiphopa mūzikas ainava man ir pasveša, tāpēc pirmoreiz, kad ievēroju Arturu Andreja Upīša memoriālajā muzejā, inteliģenti vadām lasītāju tikšanos ar rakstnieci Ingu Ābeli, man ne prātā nenāk, ka šo jaunieti uzskata par vienu no interesantākajiem hiphopa māksliniekiem Latvijā. Sveicināti, stereotipi. 

Ja internetā meklēsiet vārdu "Arturs Skutelis", pirmos ieraudzīsiet vairākus videoklipus un tad - kādu ierakstu Latvijas Universitātes fonda mājaslapā pie Kristapa Morberga stipendijas laureātiem. Tur viņam lūgts sevi raksturot: "Mierīgs, ieinteresēts, labi organizēts, paškritisks, vienmēr gatavs mācīties."