„Man mūzika ir skaņu un krāsu ceļš  –  skaists un bezgalīgs,” tā par savu dzīves izvēli ir sacījusi pianiste Agnese Egliņa, kura savā radošajā aizrautībā spēj vienlīdz spilgti izpausties gan kā soliste un kamermūziķe, gan kā koncertmeistare un kameransambļu dalībniece. Mākslinieces temperaments un skatuviskā pieredze, spēja niansēti mūzikā just ikvienu saspēles dalībnieku, meistarība un pāri visam patiess muzicēšanas prieks aizrauj gan klausītājus, gan arī viņas kolēģus.

Agnese ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām pianistēm Latvijā, un viņas dzīve ir mūzikas piesātināta. Nupat izturēta intensīva slodze, pildot  koncertmeistares misiju 37. Starptautiskaajā  Hansa Gabora Belvederes jauno operdziedātāju konkursā, kurā 147 dalībniekus no dažādām valstīm vērtēja pasaules prestižāko opernamu direktori. Var tikai iedomāties, ko jaunam solistam, kurš vēlas parādīt labāko sniegumu, šādā brīdī nozīmē koncertmeistara atbalsts.

Savukārt 9.jūnijā, Trio "ART-i-SHOCK" sastāvā Agnese kopā ar sitaminstrumentālisti Elīnu Endzeli un čellisti Gunu Šnē spāņu karstasinīgo ritmu rakstā Spīķeru koncertzālē atklāja  VSIA “Latvijas Koncerti” rīkoto  Rīgas festivālu.