Dodamies uz Teiču rezervātu. Arī Teiču dabas rezervāts šogad svin jubileju. Tas dibināts 1982. gadā. Par vienu no Latvijas lielākajiem dabas rezervātiem stāsta Guntis Akmentiņš no Dabas aizsardzības pārvaldes. Un šī rezervāta lielākā vērtība ir purvs, kas ir apmēram 14 ha liels.

Anta Kučere no Kokneses pagasta stāsta par dabas un skaistuma iedarbību. Sievišķību var vairot vienkārši – palīdzēs zāļu tējas un atsevišķu produktu izsvītrošana no ēdienkartes. Lai izskatītos smuki, jābūt arī skaistai iekšējai pasaulei un līdzsvarotam prātam. Lai sievietei acis mirdzētu, būtu jālieto sarkanais āboliņš un raudene, arī lauku lucerna, rūgtie apiņi un salvija.

Veterinārārstes Ilzes Pētersones padomi, kā dabīgi aprūpēt kaķīšus. Kaķis, lai cik labi barots, viņš ir mednieks. Viņš ķers peles un putniņus. Ja kaķim ir kakla siksniņa ar zvaniņu, putniņi viņu dzirdēs. Var apgriezt nagus, lai nevar uzskriet kokā. Var arī labi barot, ir cerība, ka labi barots kaķis medīs mazāk. Turklāt veterinārārste iesaka kaķus barot ar dabisku ēdienu, nevis no paciņām. Piemēram, dot viņam svaigu gaļu.