"Ukulele ir pateicīgs instruments, lai rastu mieru caur mūziku, caur dziesmu. Dziesma un mūzika kā dzīvesveids un kā sevis bagātināšana ir labs veids, kā atbrīvoties no ikdienas negācijām un rūpēm," raidījumā bilst Ēriks Pozemkovskis.

"Sajūta, kā būtu mazs bērniņš rokās," bilst Inta Pauļuka un aicina cilvēkus dziedāt, jo mēs daudz patērējam mūziku, bet ne tik daudz muzicējam un dziedam paši.

Lai sanāktu kopā domubiedru pulciņš un pamuzicētu, nav obligāti jāmācās mūzikas skolā. Ir mūzikas instrumenti, kurus var iemācīties spēlēt pašmācības ceļā, bet citu apguvei tomēr būs nepieciešams skolotājs. Cik sarežģīti vai arī viegli ir iemācīties spēlēt mazo ģitāru jeb ukuleli, interesējamies raidījumā Kā labāk dzīvot. Kā apgūt ukuleles spēli, atklāj dziesminieki Inta Pauļuka un Ēriks Pozemkovskis, kuri raidījuma laikā arī aizrautīgi muzicē.

Inta Pauļuka, lai palīdzētu cilvēkiem apgūt ukuleles spēli, ir facebook.com izveidojusi domubiedru grupu „Ukuleles draugu klubiņš”, kur arī publicē nošu paraugus. Internetā daudz piemēru, kā apgūt ukuleles spēli, kā spēlēt melodiju un kā spēlēt ritmu.