Piektdien raidījumā Krustpunktā joprojām runājam par Rīgā notiekošo. Rīgas mēram Nilam Ušakovam līdz ceturtdienas vakaram bija dots laiks sniegt paskaidrojumus Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai par Rīgas Satiksmes un Rīgas domes darbu. Savukārt iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens pieprasījis Valsts policijas priekšniekam pārbaudīt, kā policija reaģē uz publiski izskanējušām ziņām par iespējamu valsts interešu aizskārumu Rīgas pašvaldības uzņēmumos. Tikmēr Rīgas dome nobalsojusi par azartspēļu vietu aizslēgšanu visur pilsētā, izņemot četru un piecu zvaigžņu viesnīcas.

Runājam arī par citām norisēm. Saeimā spriež par skaidras naudas darījumu ierobežošanu. Izskatās, ka deputāti atkāpjas no valdības sākotnējā stingrā uzstādījuma, un jauni ierobežojumi tiek piemēroti tikai attiecībā uz nekustamajiem īpašumiem, proti, skaidrā naudā tos nevarēs pirkt un pārdot. Tikmēr pedagogi uzsāk streika procedūru, jo nav guvuši pārliecību, ka valdība pildīs algu paaugstināšanas grafiku.

Mēs runājam arī par Zāļu valsts aģentūras veiktajām pārbaudēm pretvēža medikamentam „Rigvir”, kas uzrādījušas sliktu rezultātu. Ja izrādīsies, ka šādi rezultāti ir ne tikai vienai partijai, bet arī citām, medikamentam draud izslēgšana no kompensējamo zāļu saraksta un aizliegums pārdošanai Latvijā.

Studijā līdz ar Māru Jansoni un Aidi Tomsonu arī Māris Zanders, žurnāla "IR" galvenā redaktore Nellija Ločmele un Ivo Leitāns no LTV raidījuma "De Fakto".