Omes mīlestības stāsts, kas lauž robežas, ir interesējis režisori Ingu Tropu lugā „Armastus”. Izrāde ir Lindas Rudenes debija dramaturģijā. Lugas sižetu iedvesmojuši svarīgi, personīgi notikumi un novērojumi savas omes dzīvē. Izrādes forma – publiskais mēģinājums – ļauj skatītājiem būt kā izrādes tapšanas vērotājiem. Aktieri Inta Tirole, Jānis Skanis un Maija Arvena pauž gandarījumu par izrādes tapšanas procesu.

Regulāri apciemojot omi, mazmeita Linda vēro pārmaiņas viņas dzīvē no depresīvas, īgnas večiņas līdz dzīvespriecīgai, rosīgai kundzei, - iemesls pārvērtībām izrādās mīlestība. Un stāsta galvenā varone Linda nonāk neierastā situācijā, kad ome viņu iepazīstina ar savu četrpadsmit gadus jaunāko draugu.

Izrādes noskaņu papildina skan Edagara Raginska komponēta mūzika, video mākslinieks ir Gatis Indrēvics, bet gaismu mākslinieks - Lauris Johansons.

„Armastus” - tulkojumā no igauņu valodas - mīlestība. Tuvākā „Armastus” izrāde Dirty Deal Teatro pirmdien, 17.jūnijā, pēc tam 15. un 16.augustā.