Dizaina pastaiga. Kā publiskas vietas padarīt epidemioloģiski drošas, izmantojot dizaina metodes. Tas ir ļoti iedrošinošs nosaukums ir Dizaina pastaigai, kas šogad norisināsies 1. oktobrī. Kā norisināsies Dizaina pastaiga, ko varēs iepazīst stāsta notikuma organizatore - H2E vadošā dizainere Inguna Elere un izglītības uzņēmuma "Lielvārds" vadītājs Andris Gribusts.

1. oktobrī Rīgā norisināsies Dizaina pastaiga. Vienas dienas garumā pastaigas pieturpunktos tās dalībniekus sagaidīs dizaineri un nozares pārstāvji, lai stāstītu par savu radošo darbu un vidi. Šogad Dizaina pastaigas virsuzstādījumu noteikuši pandēmijas radītie izaicinājumi — pasākumā piecos pieturpunktos, tostarp divās darbnīcās, kopā ar dažādu jomu ekspertiem tiks meklētas atbildes, kā ar dizaina palīdzību organizēt vidi un procesus, lai mazinātu pandēmijas ierosinātos ekonomiskos un emocionālos zaudējumus.

Dizaina pastaigas mērķis šogad ir sniegt praktiskus piemērus un priekšlikumus, kā publiskas vietas padarīt epidemioloģiski drošas. Dizaina pastaigas laikā būs iespēja apmeklēt divas eksperimentālas darbnīcas un kopā piecus pieturpunktus, kuros speciālisti dalīsies savā pieredzē par publiskās vides pielāgošanu pandēmijas laika noteikumiem. Pasākumos tiks skartas tādas tēmas kā izglītība, publiskā telpa, pilsētvides plānošana, droša darba vide u.c.