Latvijas Nacionālais vēstures muzejs atgādina, ka iespējams aplūkot izstādi „Latvijas gadsimts” un aicina piedalīties jaunā spēlē “Autobrauciens apkārt Latvijai!”. Stāsta muzeja pārstāves Astrīda Burbicka un Ilze Miķelsone.

Latvijas Nacionālajā vēstures muzejs aicina uz jaunām atklāsmēm Latvijā, piemēram, jaunā nodarbībā spēlē visai ģimenei “Autobrauciens apkārt Latvijai!”.

Braukt apkārt pa Latviju 1932. gadā aicināja arī Latvijas tūrisma organizators un ceļvežu autors Kārlis Vanags: “Neceļojat uz ārzemēm, pirms nepazīstat skaistāko zemi pasaulē – Latviju!” Ir vērts šajā aicinājumā ieklausīties arī šodien.

Spēlē ceļojums sākas galvaspilsētā Rīgā, vispirms piestāj Limbažos, tad cauri vairākām Vidzemes pilsētām ceļotāji nonāk Latgalē, kur iepazīst Rēzekni, Ludzu, Krāslavu un Daugavpili. Pa ceļam uz Zemgali maršruts ved pie Staburaga klints, Daugavas pretējā krastā iegriežas Bauskā, Mežotnē, Tērvetē, bet tālāk ceļš ved uz Kurzemi – Rucavu, Kuldīgu, Kandavu. Tos, kas spēlē nonāk līdz galam, sagaida pikniks pie Ventas. Aizraujošajā braucienā ceļotāji iepazīst 22 apdzīvotas vietas, tās jāatrod arī lielajā Latvijas kartē.

Spēlējoties apceļot Latviju aicināti gan mazi, gan lieli interesenti līdz pat aprīlim. Nodarbība “Autobrauciens apkārt Latvijai” notiks arī 9. februārī, 9. martā un 13. aprīlī.