Mākslinieks Gints Gabrāns „Purvīša balvai 2019” nominēts par pašizveidoto lietotni „SAN”. To var lejupielādēt ikviens, pavērst telefona ekrānu uz jebkuru objektu pilsētā vai citur dabā un nokļūt papildinātā realitātē – ieraudzīt milzu debesskrāpi vai citu objektu, kas ārpus ekrāna neeksistē.

„Tas darbs ir domāts, ka var vienkārši parkā atvērt aplikāciju un būt darba iekšpusē.San.lv var lejuplādēt pašu aplikāciju un mājās var atvērt sarakstu un ielādēt visus tos objektus, tad nebūs jālādē. Te kā reiz tajā zālē ir vissliktākā vieta, kur to skatīties, jo te zem visiem tiem dzelzsbetona un dzelzs režģiem te ir visšvakākā redzamība,” par savu darbu stāsta „Purvīša balvas 2019” nominants Gints Gabrāns.

Ginta Gabrāna publiskie mākslas projekti "Transa realitātes Zirgu ielā" un tā turpinājums "San ofisu debesskrāpji"  bija pieredzami 2018.gada ziemā.

Jebkurš mākslas darbs papildina realitāti, taču Gints Gabrāns šo principu ir uztvēris vēl tiešāk, viņa izveidotā lietotne "SAN" par mākslas galeriju padara teju jebkuru vietu, sākot no ielu krustojuma pilsētā un beidzot ar pļavu lauku ceļmalā.

Ginta Gabrāna radošo darbību raksturo interese par mākslas, zinātnes un jaunāko tehnoloģiju mijiedarbību. Viņa veidotā aplikācija un mākslas projekts vienlaicīgi ar nosaukumu "San" piedāvā papildinātās realitātes iespēju, katram ir iespēja to lejupielādēt un ieraudzīt milzu telpiskus objektus tik pierastajā pilsētvidē vai arī lauku teritorijā.

Gabrāns bijis Purvīša balvas pretendents jau divreiz, pārstāvējis Latviju Venēcijas biennālē 2007. gadā. Bijis vairāku starptautisku mākslas biennāļu dalībnieks.