Četri dzejnieki no tekstgrupas „Orbīta” (Artūrs Punte, Vladimirs Svetlovs, Sergejs Timofejevs un Aleksandrs Zapoļs) izvirzīti "Purvīša balvai 2019" par izstādi „No kā rodas dzeja?”, pagājušajā vasarā tā bija skatāma peldošajā mākslas galerijā „Noass”. „Orbītas” pastāvēšanas laikā apvienība piedalījusies vairākās izstādēs, bet „No kā rodas dzeja?” bija grupas pirmā personālizstāde. Tagad izstādes četras instalācijas līdzās citiem kandidātu darbiem skatāmas Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Lielajā zālē.

„Orbīta” ir dzejnieku, fotogrāfu, mūziķu un multimediju mākslinieku apvienība, kas Latvijas kultūras dzīvē radoši iesaistās kopš 1999.gada, veidojot performances un instalācijas, izdodot bilingvālus krājumus, organizējot dzejas video, laikmetīgās mākslas un multimediju izstādes. 2015.gadā ar instalāciju „Divi soneti no Laputas” tekstgrupa „Orbīta” piedalījās izstādē „Ornamentālisms” Venēcijas biennāles paralēlās programmas ietvaros, 2016.gadā devās performanču un lasījumu turnejā pa ASV, bija arī starp pirmās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles dalībniekiem.

Tekstgrupa „Orbīta” saņēmusi Gada balvu fotogrāfijā, Latvijas literatūras gada balvu, balvas dažādos grāmatu mākslas konkursos, divreiz bijusi nominēta Purvīša balvai.