Rīgas Starptautiskais kino festivāls "Riga IFF" aicina – zini savu filmu! Kā orientēties "Riga IFF" programmā, pārrunājam Kultūras Rondo studijā ar festivāla radošo direktori Sonoru Broku, programmas "Popcorn Venus", kas godinās un svinēs sievietes kino telpā, veidotāju Ditu Rietumu un jaunās programmas "ARCHITECT’S CUT" veidotāju Ievu Zībarti.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) norisināsies no 18. līdz 31. oktobrim kinoteātros “Splendid Palace”, “Kino Bize”, “K Suns”, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kā arī “Cafe Film Noir” un Kaņepes Kultūras centrā. Festivālā šogad tiks izrādītas vairāk nekā 180 filmas 12 tematiskajās programmās un konkursu skatēs, kas ietvers gan pilnmetrāžas spēlfilmas un dokumentālās filmas, gan īsfilmas, animāciju un eksperimentālo kino.

RIGA IFF atklās savu programmu 18. oktobra vakarā ar režisora Dāvja Sīmaņa spēlfilmu “Tēvs Nakts” – patiesu stāstu par latvieti Žani Lipki, kurš Otrā pasaules kara laikā Rīgā izglāba vairāk nekā piecdesmit cilvēkus. 

Festivālā būs arī Kaspara Gobas filmas “Inga dzird” pirmizrāde un Aivara Freimaņa filmas “Puika” restaurētās versijas pirmizrāde.