Ikgadējais literatūras festivāls "Prozas lasījumi" šogad norisināsies tiešsaistē. Katru vakaru no 2. līdz 12.decembrim festivāla mājaslapā un "Facebook" lapā varēs iepazīties ar jaunāko latviešu un ārvalstu autoru prozu.

"Prozas lasījumu" šīgada tēma ir literatūras daudzbalsīgums jeb literatūras valodas. Kopumā gaidāmi vairāk nekā desmit dažādi tiešsaistes pasākumi, kuros piedalīsies ap 50 Latvijas un ārvalstu autori. Par festivālu Kultūras rondo stāsta projekta vadītāja Ginta Tropa.

Festivāls tiks atklāts 2. decembrī pulksten 19.00 ar Ilmāra Šlāpina eseju "Literatūras valodas".  Ar savu jaunāko darbu lasījumiem piedalīsies Inga Ābele, Inese Zandere, Jānis Joņevs un Osvalds Zebris – "rakstnieki, kuru literārie darbi ir pārauguši sava žanra robežas, kļūstot par pamatu filmas scenārijam, teātra iestudējumam, animācijas filmai vai dziesmai, tādējādi sākot dzīvot savu, no autora neatkarīgu, dzīvi".

Kultūras rondo no nākamās pirmdienas skanēs ierakstu sērija, kurā savu jaunāko darbu fragmentus lasīs: Baiba Zīle, Ieva Melgalve, Andris Akmentiņš, Guntis Berelis un Vilis Kasims.