Skaista un gaiša Raimonda Paula atskatīšanās uz laiku, ko viņš vadījis kopā ar Dailes teātri, ir tikko klajā nākušais albums ''Dailes pieskāriens''. Šobrīd albums pieejams vinila plates formātā, bet drīzumā klajā nāks arī kompaktdiska versijā. Albumā iekļautas 15 Dailes teātra izrādēm komponētas melodijas autora īpaši radītās klavierversijās. Albuma ieraksts notika šī gada pavasarī Latvijas Radio 1.studijā.

Raimonda Paula sadarbība ar Dailes teātri turpinās vairāk nekā pusgadsimtu. Jaunais ieraksts ir viņa sirsnīgs, mīļš, gaišs un brīžiem arī humora pilns atskats uz kopīgi paveikto. Klavierversijās viņš ieskaņojis 15 kompozīcijas no 15 izrādēm, kas katra ietver vairāku melodiju virknes.

Gandrīz vai par pārradīšanas procesu ieraksta laiku dēvē Dailes teātra muzikālais vadītājs, ieraksta producents Juris Vaivods.

''Šajā gadījumā tika veidotas tādas mazas svītas. Šoreiz viņa paša desmit pirkstos, ne orķestra skaņā. Tā ir burvīga maestro paša atskatīšanās uz to lielo periodu, kad viņš ir sadarbojies ar leģendāriem Dailes teātra režisoriem,'' stāsta Juris Vaivods.