Visiem, kas pēdējās dienās atgriezušies no ārzemēm, 14 dienu karantīna ir obligāta – to atkal un atkal atkārto infektologi, kuri situācijas nopietnību saprot vislabāk. Nepaliekot mājās, jūs riskējat aplipināt daudzus citus un pārslogot mediķus, kuriem vienlaikus būs jāaprūpē ļoti daudz smagāko gadījumu. Tāpēc vēlreiz – palieciet mājās!

Bet ko tas nozīmē pavisam praktiski – visai ģimenei divas nedēļas neiziet no mājām? Latvijas Radio sāk ierakstu sēriju “Karantīnas dienasgrāmatas”, kurā lūdzām cilvēkus pašiem fiksēt savu ikdienu audio un video formātā un dalīties pieredzē ar citiem. Pirmais stāsts būs par Vorzu ģimeni Cēsīs. Starp citu, šis ieraksts tapa attālināti – Māra Rozenberga to veidoja no mājām Rīgā.

"Mani sauc Linda, un ar šodienu es uzsāku sava veida dienasgrāmatu par to, kā mūsu ģimenē pārcieš karantīnu...” Linda 14.martā iesāk savu pirmo audio ierakstu telefonā. Ir diena pirms vīra atgriešanās no komandējuma Norvēģijā. Visi ir veseli, tomēr stingri apņēmušies tagad divas nedēļas mājas nepamest.