Valentīndienā pirmizrādi jaunā versijā piedzīvos Jāņa Lūsēna un Pētera Brūvera mūzikls "Agrā rūsa". To īsteno "Producentu grupa 7" sadarbībā ar ļoti plašu un spilgtu mākslinieku komandu. Režisore ir Marija Bērziņa, kura uz skatuves iedzīvina krāšņu 30.gadu atmosfēru, uz kuras fona risinās galvenās varones Elzas dzīves ceļa un mīlestības meklējumi. Mūzikla pirmizrāde būs 14.februārī Ogres kultūras centrā, pēc tam sekos vēl deviņas izrādes dažādās Latvijas vietās.

Mūzikla "Agrā rūsa" pirmiestudējums notika 2007.gadā Liepājas teātrī un piedzīvoja lielus panākumus, 2010.gadā tā atjaunotā versija bija skatāma Valmieras teātrī, abos galveno – Elzas – lomu dziedāja Ance Krauze. Trešo atjaunojumu īsteno "Producentu grupa 7" un tajā Elzas lomā iejutīsies Beāte Zviedre, kurai šī ir pirmā tik liela apjoma loma mūziklā.

Mūziklu vēstījuma ziņā Beāte Zviedre raksturo kā pieaugšanas stāstu.

Fabrikants Ķikulis un vēl citi tēli Lūsēna un Brūvera mūziklā interpretēti citādi nekā populārajā filmā "Agrā rūsa", mūziklā tēlu attiecības ir smalkākas. Ķikuļa lomu dziedās aktieris Artis Robežnieks.

Mūzikla vizuālo tēlu un noskaņu režisore Marija Bērziņa dēvē par savu atzīšanos simpātijās 30.gadu noslēpumainajai elegancei.

Elzas liktenīgo vīrieti – Ķikuļa dēlu Italo – dziedās Mārtiņš Strods, tiesnesis Straujups būs Raimonds Celms, bet Modes nama īpašniece Cimbare – Alise Kante. Līdzās viņiem iesaistīts plašs citu lomu dziedātāju sastāvs, kā arī orķestris Jāņa Lūsēna vadībā.

Mūzikla "Agrā rūsa" pirmizrāde būs skatāma 14.februārī Ogres kultūras centrā, kopumā to izrādīs 10 Latvijas pilsētās.