Latvijas Radioteātris uzbur sapņus jau kopš 1927. gada un fantāziju pasaulē ievadījis gan lielus, gan mazus. Tolaik jaunais mākslas žanrs piedzima ar netiešu Rūdolfa Blaumaņa svētību. Pirms 91 gada pirmo reizi Radio izskanēja speciāli radioteātrim Blaumaņa radīts iestudējums – “Pēc pirmā mītiņa”, un šis žanrs turpina priecēt klausītājus arī mūsdienās, dodot iespēju ikdienas ņirboņā nokļūt sapņu un iztēles pasaulē.

„Mēs klausāmies un mēs izfantazējam, kā tas ir, kāds tas aktieris izskatās, ko viņš šajā brīdī dara, un šī sapņu uzburšana ir tas, kas šodienas cilvēkam nedaudz trūkst, un tieši tāpēc mēs esam vajadzīgi,” saka Latvijas Radioteātra vadītāja Māra Eglīte. Daudzus gadu desmitus Latvijas Radio studijās talantu demonstrējuši sava laika slavenākie aktieri, kuri klausītājos emocijas raisa ar vienīgā instrumenta palīdzību – balsi.

Pašas Māras balsi nesajauksi ne ar vienu citu. Viņu atpazīst gan tirgū, gan smalko aprindu saietos. Un ne jau tikai balsi. Māras dzīvesprieku, enerģiju un palīdzētkāri citiem tiešām var tikai apbrīnot.