Fizioterapteiti ir mediķi, ar kuriem čempioni dalās savos nopelnos. Tie ir ļaudis sportā bez medaļām, bet stiprām rokām un labiem padomiem. Šī vakara viesis Monopolā - Latvijas olimpiskās vienības fizioterapeits Māris Eikens.

Fizioterapeits un masieris Māris Eikens nāk no Cesvaines. Jau skolas laikos Māris bijis viens no līderiem, kurš darījis visu, - sportojis gan skolas izlasēs, gan savam priekam. Savulaik bijis labs augstlēcējs. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un nu jau ilgus gadus ir Latvijas olimpiskās izlases fizioterapeits.

Māra pūrā ir virkne olimpisko spēļu – ziemas olimpiskās spēles Turīnā, Vankūverā, Phjončhanā, vasaras olimpiskās spēles Londonā, Riodežainero, arī citi Eiropas un pasaules čempionāti, kuros viņš devies pavadīt sportistus. Tieši tāpat ir virkne sportistu, kuri savas izcīnītās godalgas saista tieši ar Māra darbu, piemēram, pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs un daudzi citi. Māris sporta spēļu dalībniekiem trenējis fizisko sagatavotību, uzstājies arī kā lektors treneriem, sporta skolotājiem.