Arī Monopols šo pasludina par labo darbu nedēļu. Un mūsu pirmais darbs uzaicināt labu cilvēku uz sarunu, kurš uz izpalīdzēšanu, iejūtību un atbalstu aicina cauru gadu. Mūsu viešņa - labdarības organizācijas "Palīdzēsim.lv" dibinātāja Ilze Skuja.

Ilze Skuja nāk no Iecavas novada. Tur arī mācījusies vidusskolā un tur arī aizsākušās viņas gaitas, darbojoties labdarībā. Pēc vidusskolas mācījusies uzņēmējdarbību, tad studējusi Latvijas Universitātē, vēlāk Latvijas Kultūras akadēmijā pabeigusi kultūras menedžmenta maģistra studijas. Šobrīd Ilze sev metusi jaunu izaicinājumu un Rīgas Stradiņa universitātē mācās mākslas terapijas maģistra programmā, drāmas terapijas specialitātē, lai iegūtās zināšanas pati varētu izmantot darbā ar jauniešiem un vadīt mākslas terapijas nodarbības.

Vairākus gadus Ilze strādājusi lidsabiedrībā “airBaltic”, bet kopš 2009. gada viņas dzīve saistīta ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv”. Ilze ir šīs organizācijas dibinātāja un vadītāja. Šo gadu laikā organizācija ir palīdzējusi vairākiem simtiem bērnu un jauniešu no audžuģimenēm, daudzbērnu un sociālā riska ģimenēm, bērnunamiem, kā arī ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, atgūt motivāciju un ticību saviem spēkiem, paplašināt redzesloku, uzstādīt un sasniegt mērķus.

Vienlaikus Ilzei patīk ekstrēmi piedzīvojumi, viņas stihija ir kalnu slēpošana, Ilze labprāt dodas ceļojumos ar draugiem un ar ģimeni regulāri apceļo Latviju. Un tad jau vēl skriet, darboties dārzā un gatavot, piemēram, kartupeļus ar ķimenēm Iecavas gaumē.