XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku notikums "Saulesvija" noslēdzas 29. jūlijā, dokumentējot, kā Rīgā ieripo svētku auto, svētku organizatori un visu projektu mākslinieciskā grupa noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa, tādējādi noslēdzot citādo svētku gājienu - svētku dalībnieku satikšanos visās Latvijas pašvaldībās.

Ceļš "Saulesvija" veidots kā klātienes mirkļu un video fiksējums norisēs, kurā nepilnas stundas garumā ikvienā pašvaldībā īpašais Svētku vēstnesis kopā ar atraktīvu ceļotāju-sveicinātāju nodod svētku organizatoru pateicības un dāvanas ikvienam, kurš gatavojās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, apguva svētku repertuāru, veidoja video sveicienus un video priekšnesumus, piedalījās videoklipu filmēšanā.

Svētku kopējo programmu veidoja 15 dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā mūzikā, instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, folklorā.

Par "Saulesviju" un tās noslēgumu, kā arī turpmākajiem svētku pasākumiem stāsta Dziesmu un deju svētku ceļa "Saulesvija" projekta vadītāja un režisore Inga Krišāne.