Latvijas 3x3 basketbola komanda ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā šodien Tokijas olimpisko spēļu finālā pieveica Krievijas Olimpiskās komitejas komandu un izcīnīja zelta medaļas. Latvija pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas komandu ar 21:18. Šī ir pirmā medaļa Latvijai šajās olimpiskajās spēlēs un pirmā medaļa vasaras Olimpiādē kopš 2012. gada.

No notikuma vietas Tokijā ziņo Māris Bergs, uzzinām skatītāju viedokli, kā arī ieklausāmies olimpisko čempionu emocijās!

Studijas viesis - sporta žurnālists Ingmārs Jurisons.

Ieva Maļuka šodien Tokijas olimpisko spēļu peldēšanas sacensībās 100 metru distancē brīvajā stilā savā priekšpeldējumā bija sestā, sasniedzot 37. vietu un pusfinālā neiekļūstot. Maļuka distanci veica 56,39 sekundēs.

Riteņbraucējs Toms Skujiņš šorīt izcīnīja 30. vietu Tokijas olimpisko spēļu individuālajā braucienā, bet par čempionu tika kronēts slovēnis Primožs Rogličs.

Pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/ Anastasija Kravčenoka šorīt uzvarēja Tokijas olimpisko spēļu turnīra otrajā spēlē. Latvijas pāris ar 2-1 (pa setiem 21:15, 12:21, 15:12) pārspēja brazīlietes Anu Patrisiju Silvu Ramosu un Rebeku Kavalkanti Barbozu Silvu.

Rīt sacensības ar ¼ fināla braucieniem sāk BMX sportisti Vineta Pētersone un Helvijs Babris, kurus iepazīstam vizītkartēs.