„Pirmās idejas visbiežāk neizdzīvo, bet tā parasti ir lieliska pieredze pašam, lai iemācītos, kā darīt. Ir jāiet, ir jādara, ja nedarīs, nebūs,” mudina Vīgants Lesausks.

„Statistika liecina, ka no 10 idejām izdzīvo viena,” atklāj Edgars Untāls. „Ir vesela virkne lietu, kas jāmāk un jāzina, lai lieta izdzīvotu un kļūtu par pelnošu biznesu.”

Turpinām akciju "Meistars 21. gadsimtā". Mācībām klātienē interneta mājas lapā latvijasmeistari.lv līdz Jāņiem iespējams pieteikties jebkuram amata meistaram, galvenais - atvērtība un interese par digitāliem risinājumiem un to, ko sociālie tīkli var dot. Nepieciešamie darbarīki jauno prasmju apgūšanai – viedtālrunis un dators. Mācības notiks no jūlija vidus līdz oktobrim. Iespēju mācīties klātienē iegūs astoņi meistari.

Kamēr meistarus, kas skolosies, vēl meklējam, diskutējam raidījumā Kā labāk dzīvot par to, kā dzimst biznesa idejas, kā tās realizēt un kā savas idejas īstenojot izdzīvot nežēlīgas konkurences apstākļos. Padomus sniedz un pieredzē dalās biznesa treneris Vīgants Lesausks un biznesa treneris Edgars Untāls.

Sveša cilvēka viedoklis par tavu ieceri būs daudz objektīvāks, nekā draugu un paziņu vērtējums. Nevajag arī baidīties dalīties ar savu ideju. Būt par uzņēmēju ir drosme, ja vari svešiniekam piedāvāt savu ideju, tas liecina, ka esi gatavs kļūt par uzņēmēju.

Pirms sākt īstenot savu ieceri, kas pirmajā mirklī šķiet unikāla, paskaties internetā, vai kāds jau to visu nav izdarījis, iesaka speciālisti.