Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Internetā svarīga kritiskā domāšana. Ja iemītās taciņas mežā kaut kur aizvedīs, tad internetā tas var būt tieši pretēji. Tas, ka internetā vairāki tūkstoši ir dalījušies ar kādu ziņu, vēl nenozīmē, ka saturs ir uzticams un kvalitatīvs, atgādina raidījuma Kā labāk dzīvot viesi.

Viņu teiktajam pievienojas arī klausītāja, kura norāda, ka nekritiski pret piedāvāto informāciju ir dažādu paaudžu cilvēki.

Ir grūti iedomāties gados jaunu cilvēku, kas nelieto sociālos tīklus. Toties vecākām paaudzēm socializācija virtuālajā vidē bieži vien ir pilnīgi „tumša bilde”. E-prasmju nedēļā raidījumā Kā labāk dzīvot skaidrojam, kāpēc tā. Par sociālo tīklu nozīmi, jēgu tajos iepīties un vai tiešām tā ir jaunu cilvēku izklaide, darbs un bizness, diskutē mobilo tehnoloģiju interesents un sociālo mediju platformu eksperts, jaunuzņēmējs Mareks Matisons, digitālo mediju eksperts Māris Antons un projektu vadītājs, digitālā mārketinga speciālists Kārlis Upsavs.

Runājot par senioriem un viņu attiecībām ar internetu un sociālajiem tīkliem, raidījuma viesi bilst, ka seniori ir zinoši, bet ļoti prātīgi. Ja viņiem iedod viņiem satura materiālu, jārēķinās, ka paies laiks, kamēr viņi to uztvers.