Hokejists Jēkabs Rēdlihs pieņēmis jaunu izaicinājumu savā karjerā – viņš nākamajā sezonā trenēs „Lido” jauniešu komandu un spēlēs vietējā čempionvienībā „Kurbads”. Raidījumā Piespēle tiekamies ar Jēkabu Murjāņu Sporta ģimnāzijā, kur viņš saviem aizbilstamajiem liek fiziskās sagatavotības pamatus sezonai.

Tagad, kad daudzi studēt gribētāji atviegloti uzelpo, jo universitātes paziņo uzņemšanas rezultātus, turpinām jau iepriekšējā nedēļā aizsākto tematu par studēšanu ASV ar sporta stipendiju kabatā. Šoreiz sarunājamies ar bijušo profesionālo hokejistu Jēkabu Rēdlihu, kas tagad pievērsies trenera darbam un liek lietā savu Bostonas Universitātes diplomu. 

Tāpat hokeja tematu turpinām arī raidījuma otrajā daļā, kad tiekamies ar jauno vārtsargu Matīsu Edmundu Kivlenieku, kurš maijā parakstīja trīs gadu līgumu ar NHL komandu Kolumbusas „Blue Jackets”.

20 gadīgā vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka uzvārdu plašāka publika ieraudzīja sporta ziņu virsrakstos maija beigās. Šis puisis, neticis izvēlēts NHL draftā, parakstīja trīs gadu līgumu ar Kolumbusas „Blue Jackets” komandu un tagad ir pasaulē spēcīgākās hokeja līgas komandas paspārnē. Pagaidām pats gan vēl nezinot, kur spēlēs nākamsezon, bet tas noteikti būšot pieaugušo konkurencē. Jo junioru līmenī vairs nav atlicis ko pierādīt – Matīsu aizvadītajā sezonā atzina par ASV spēcīgākās junioru hokeja līgas labāko vārtsargu un arī vērtīgāko spēlētāju.