Otrdiena, 2023. gada 5. decembris

Vārda diena: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Preses relīzes

Latvijas Radio 2 jauns raidījums par dabu

No 6. augusta Latvijas Radio 2 ēterā būs dzirdams jauns raidījumu cikls „Radio vilks dabā”,  kas aicinās klausītājus pievērsties aktivitātēm dabā un īpaši veselīgai, aktīvai kā arī atbildīgai atpūtai svaigā gaisā. Raidījums ētera būs dzirdams otrdienās plkst. 19:06 un to vadīs  Sandris Jūra un DJ Aivis.

„Latviešu attiecības ar dabu cauri laikiem ir bijušas īpašas. Nenoliedzami mūsdienām raksturīgā steiga un tehnoloģijas ir darījuši savu – esam attālinājušies no tās, iespējams, vairāk nekā jebkad agrāk. Ar šo raidījumu mēs vēlamies vest klausītājus atpakaļ pie dabā rodamās harmonijas un miera, runājot par to, ko varam darīt svaigā gaisā,” stāsta raidījuma veidotājs un vadītājs DJ Aivis.

Būtisks akcents raidījumu ciklā tiks likts tieši uz dabas aizsardzību. Pārgājieni, medības, makšķerēšana, ceļojumi vienam vai ar ģimeni – ir ļoti daudz dažādu aktivitāšu, kuras varam veikt svaigā gaisā, bet svarīgi, lai cilvēka aktivitātes iet roku rokā ar saudzīgu attiekami pret dabu.

Raidījumu cikls būs dzirdams Latvijas Radio 2 ēterā katru otrdienu plkst. 19:06 ar atkārtojumiem sestdienu rītos plkst. 07:00. Raidījuma rubrikā „Mežu stāsti” būs dzirdamas mežu nozares aktualitātes, interesanti vēstures fakti un notikumi, kā arī izcilāko mežu speciālistu portreti. Līdztekus raidījumam lineārajā ēterā, varēs sekot līdzi arī raidījuma veidotāju sagatavotiem video stāstiem, kas tiks publicēti Latvijas Radio 2 sociālajos tīklos un sabiedrisko mediju portālā lsm.lv.

Raidījumu cikls „Radio vilks mežā”  top sadarbībā ar AS “Latvijas Valsts meži”, SIA ” “Rīgas meži” un nodibinājumu “Latvija aug”.

Latvijas Radio 2 ir latviešu populārās mūzikas kanāls, kas ik dienas atskaņo tautā mīlētākās dziesmas dzimtajā valodā. Kantar TNS 2018. gada dati liecina, ka Latvijas Radio 2 ir klausītākā radiostacija Latvijā ar 19,3% tirgus daļu, ik nedēļu sasniedzot 517 tūkstošus lielu auditoriju.

 

Indra Zomerovska

Latvijas Radio Komunikācijas un multimediju daļas

Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: 28808589

E-pasts: indra.zomerovska@latvijasradio.lv