Otrdiena, 2022. gada 6. decembris

Vārda diena: Niklāvs, Niks, Nikolajs, Nikola

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Valdes priekšsēdētāja

Una Klapkalne, tālr.: +371 67206722

Unai Klapkalnei ir plaša pieredze vadošos amatos gan valsts pārvaldē, gan privātajā sektorā. Laikā no 2006.gada līdz 2017. gadam viņa bijusi Nacionālās informācijas aģentūras LETA valdes locekle un kopš 2016.gada bijusi gan LETA, gan ziņu portāla “Tvnet” valdes priekšsēdētāja. Una Klapkalne ir arī Rīgas Ekonomikas augstskolas ("SSE Riga") Mentoru kluba valdes locekle un viņa ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā (MBA).

 

Valdes locekle programmu attīstības jautājumos

Sanita Dika-Bokmeldere, tālr.: +371 67206722

Sanita Dika – Bokmeldere kopš 2018. gada 08. janvāra strādā Latvijas Radio valdes locekles amatā un ir atbildīga par programmu attīstības jautājumiem.

Sanita Dika - Bokmeldere ir bijusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomniece komunikācijā un stratēģiskajā plānošanā. Šobrīd ir arī ir Bieriņu apkaimes attīstības biedrības valdes priekšsēdētāja. Vairāk nekā desmit gadus Sanita Dika - Bokmeldere bijusi mārketinga komunikāciju aģentūras SIA "VVD Mārketinga komunikācijas" direktore un valdes priekšsēdētāja, attīstījusi eksporta uzņēmumu SIA "KULBA" u.c. Sanitai Dikai - Bokmelderei ir arī vairāk nekā 10 gadu pieredze medijos, tostarp viņa bijusi "Radio 3" mārketinga un attīstības direktore, "Radio SWH" un "Radio Star FM" ziņu redaktore un "TV3" raidījumu vadītāja. Darba gaitas mediju jomā sākusi laikrakstos "Vakara Ziņas"un Rīgas Balss.