Šobrīd galerijā “Istaba” ir skatāma tēlnieka Ivara Miķelsona darbu izstāde “Pieskaries man…”. Uz laika ārdētiem dēļiem izstādīti durvju rokturi, kuros saskatīt var cilvēka ķermeņa aprises un arī raksturu. Mākslinieka radošajā dzīvē šobrīd aktuāls ir vēl kāds objekts, kas aicinās pieskarties – tas ir taktilais Brīvības pieminekļa modelis, kas, kā plānots, atradīsies pieminekļa pakājē un būs domāts vājredzīgiem cilvēkiem, lai viņi varētu gūt priekšstatu par Brīvības pieminekli un tā ciļņiem.

Ar  galerijā  “Istaba” patlaban skatāmo Ivara Miķelsona izstādi iepazīstina galerijas vadītāja un māksliniece Linda Lūse. Viņai pievienojas mākslinieka Aivara Vīlipsona balss, kopā ar Ivaru Miķelsonu viņi ir cīņu biedri jau kopš "lietišķajiem", un sarunā Vīlipsons neslēpj, ka nav vēl aizmirsis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā sarīkoto iesvētību pazemojumus – viņš ir bijis jaunākajā kursā, Miķelsons – vecākajā.

Daļa šī raidījuma ierakstu tapuši galerijā “Istaba”, izstādes “Pieskaries man … “ atklāšanā. Ārkārtīgi jaukā gaisotnē, kurā nebija nekā no oficiālo ceremoniju stīvuma. Biju arī pārsteigta atklājot, cik Lietišķās mākslas vidusskolas, vēlāk – arī Latvijas mākslas akadēmijas 1980.  – 1990. gados studējušo paaudzē draudzība ir  noturīga. Un tie būs draugu – ne vienmēr līdz galam nopietni, taču reizēm ļoti asredzīgi un nopietni uzsitieni uz pleca Ivaram Miķelsonam izstādes atklāšanas reizē. Latvijas Radio studijā savukārt tēlniekam uzdodu savus pavisam nopietnos jautājumus.