Bērnu grāmatu ieteicējs. 54.epizode. Šodien Burtu Burvja īrnieki lasīs ļoti neparasto, ļoti slepeno un ļoti noslēpumaino Džeka Šadova grāmatu Baiļu aģentūra.

Ļaunais citplanētu iedzīvotājs Tritons mēģina pārņemt pasauli! Viņš ir jāaptur! Tu esi B.A.I.Ļ.U. aģentūras aģents, kas cīnās ar noziegumiem, un tikai Tu vari glābt pasauli! Tavs uzdevums ir apturēt Tritonu četrās laika joslās.

B.A.I.Ļ.U. aģentūra

ZIRNEKLIS:                 Tu esi drosmīgs, stiprs, godīgs un attapīgs. Tevi izvēlējās starp tūkstošiem, lai Tu kļūtu par B.A.I.Ļ.U. aģentu – Zemes pēdējo aizsargātāju no ļaunā citplanētu iedzīvotāja Tritona.

VOLDIS:                      Tu esi gandrīz gatavs pievienoties šai cīņai, taču Tev vispirms jāienirst virtuālajā realitātē. Tavs mācību uzdevums ir apturēt Tritonu četrās laika joslās.

 PRINCESE:                Vai Tu esi gatavs?

 ZIRNEKLIS:                 Džeks Šadovs BAIĻU AĢENTŪRA. Šī nav parasta grāmata.

 VOLDIS:                      Katra grāmatas nodaļa ir numurēta.

PRINCESE:                Katras nodaļas beigās tev būs jāizdara izvēle.

ZIRNEKLIS:                 Katra izvēle tevi nosūtīs uz kādu no grāmatas nodaļām.

VOLDIS:                      Tu izdari izvēli un nolem, ko tu darīsi ar Tritonu.

PRINCESE:                Ja tev neveiksies, tavs uzdevums būs beidzies, un Tritons varēs turpināt savu plānu pārņemt pasauli.

 ZIRNEKLIS:                 Ja tev izdosies pārvarēt briesmas, ko sagādās Tritons, tu viņu sakausi un varēsi ķerties klāt nākamajam uzdevuma posmam.

VOLDIS:                      Lai gūtu panākumus, tev ir jāpabeidz visi četri mācību uzdevuma posmi.

ZIRNEKLIS:                 „Ļaunais citplanētu iedzīvotājs Tritons mēģina pārņemt pasauli! Viņš ir jāaptur! Tu esi B.A.I.Ļ.U. aģentūras aģents, kas cīnās ar noziegumiem, un tikai Tu vari glābt pasauli! Tu izlem, kā apturēt Tritonu aizraujošās B.A.I.Ļ.U. piedzīvojumu sērijās!

VOLDIS:                      Es esmu gatavs doties misijā! Aiziet!