Latvijas Radio nav iedomājams bez tiem cilvēkiem, kuri ik dienas ir sastopami Radiomājā, sākot ar žurnālistiem, producentiem, redaktoriem un programmu vadītājiem, beidzot ar zinošiem un prasmīgiem tehniskajiem darbiniekiem, programmētājiem, skaņu operatoriem un ierakstu inženieriem. Šie cilvēki ir Radiomājas šarms un dzīvā vēsture – katrs no viņiem glabā unikālus stāstus un pieredzi. Viņi ir sava darba entuziasti, Latvijas Radio patrioti un fanāti šī vārda vislabākajā nozīmē.

Stāsta Karmena Stepanova, Latvijas Radio 5 - pieci.lv mūzikas raidījumu producente:

 

"Kāpjot atpakaļ, man šķiet, ka mans šeit, radio, būšanas lielākais piedzīvojums, kas bija atbilstošs manam tā brīža vecumam un vispār uztverei par dzīvi, bija „Pilnīgs vakars”, kad mēs ar Aleksi un pirms tam arī ar Magnusu to vadījām. Tas bija tāds pilnīgi ārpus robežām. Man šķiet, ka filtrs mums zuda tik ļoti bieži. Es zinu, ka ir cilvēki, kuriem tagad ir 15 vai 16, kas saka, ka viņi to klausījās, viņiem baigi patika. 

Jaunietis, kas sešus gadus ir audzis ar Pieci.lv, manuprāt, ir tāds bišķiņ dulls.

Es nevaru iztēloties varbūt uzreiz tā cilvēka seju, bet, man šķiet, ja tu sešus gadus esi klausījies „Piecus rītus”, kaut kādā brīdī tev ir bijis divu trīs gadu periods ar „Pilnīgu vakaru”, tu, iespējams, esi izklaidēts, varbūt tu neesi bijis labākais mājasdarbu pildītājs, bet tev vienmēr ir bijusi šī te uzticības persona raidījuma formā. Tas vienmēr man darīja prieku, kad mēs bijām vakaros. Bija cilvēki, kuriem vajadzēja to „Pilnīgu vakaru”, kad tu nejūties vairs viens pats, un ka tev ir bijis kaut kāds tāds atbalstošais plecs. Mēs vienmēr ļāvām tur zvanīt, izteikties, stāstīt kaut kādas savas lietas. Reizēm bija tā, ka tev piezvana sešgadīgs cilvēks un sāk stāstīt, ko viņš tajā vakarā dara. Un tā ir labākā saruna vispār tajā mēnesī bijusi. Vienkārši wow! Cilvēku uzticība bija tik nenormāli forša, ka es ceru, ka tie jaunieši, kas ir izauguši ar „Pilnīgu vakaru” un kas vismaz kaut cik viņu ir piedzīvojuši, ka viņi ir tādi bišķiņ dulli, bišķiņ atvērtāki pasaulei un ka viņiem ir tas – es varu iet un darīt, ko es gribu, jo rekur tie divi muļķi trīs gadu garumā runāja pilnīgāko sviestu ēterā, un arī ar viņiem pašiem viss ir kārtībā."